prekvapili ma

Ani nieviem, kde začať. Pár dní dozadu som mala narodeniny - 30. Stále som zvažovala, či spraviť nejakú oslavu alebo čo. No nakoniec to všetko tak vyšlo, že ani nebolo kedy. Každý víkend niečo bolo, tak som sa rozhodla, že by som chcela iba také malé posedenie pri vínku s kamoškami.
Ani som nemala energiu to špeciálne plánovať, tak sme sa iba s Karin (mojou dobrou kamoškou a spolubývajúcou) dohodli, že teda to nebude deň pred narodeninami ako rozlúčka s 29nou ale spravíme normálne posedenie v deň narodením. Tak som napísala kamoškám a rezervovala nám stôl. Medzitým mi Viki (moja ďaľšia skvelá kamoška s ktorou aj spolu pracujeme) napísala správu, ktorá očividne nepatrila mne. Bolo tam, že ma majú zdržať na byte trochu dlhšie. Tak som začala niečo tušiť ale napísala som jej, že teda píše mne a tak. Nejak to zahovorila, že tak teda dobre, že ony sa mi prispôsobia. Tak som nechala rezerváciu a pripravila sa na večer.
Viki dobehla k nám na byt a ani som sa nestihla otočiť a už mi zaväzovala oči. Tak to už bolo jasné. Nie ony sa prispôsobia mne ale ja sa prispôsobím im. Uniesli ma. Poslepiačky ma odviedli na iné miesto, do Regal Rooftopu. Cestu tam som si popravde užívala a vychutnávala. Netušila som, čo sa bude diať. Povedala som si: Ok, tak tam asi bude pár ľudí a bude to super. To som ešte netušila, čo dostanem. 

Vyšli sme hore, Viky mi odviazala šatku a bolo tam mega veľa ľudí, ktorých mám veľmi rada. Bol to skvelý pocit.
Pripili sme si a prišiel čas rozbaliť darček. Moje pocity? Asi je lepšie si pozrieť video nižšie. Nechápala som, čo by to mohlo byť. S každým ďaľším menom, čo som čítala som mala iba väčšie otázniky. "Veď ja techniky mám dosť, nepotrebujem ďaľší foťák ani nič. Prečo toľko ľudí? Čo to je?"
A keď som to konečne celé rozbalila som padla na zadok. Doslova. Dostala som nanezabudnuteľnejší darček ever. Miesto na The Wolves Workshope. Aby ste tomu rozumeli, ja o tomto workshope viem už pár rokov a je to môj veľký (donedávna) nedosiahnuteľný sen. Je to workshop s TOP svetovými svadobnými fotografmi na Kanárskych ostrovoch. Musím vám povedať, že som sa cítila premožená toľkou láskou, ktorou ste ma moji kamoši a rodina zahrnuli. Patrí vám obrovské ĎAKUJEM! Ďakujem Bohu, že mám v živote takých úžasných ľudí. Asi nebudem vedieť úplne vyjadriť ako veľmi som vďačná a ako veľmi sa cítim milovaná. Ďakujem ti Viki, že si to spískala.  
Workshop je až v Novembri kvôli svadobnej sezóne, ale nemusíte sa báť - celé toto dobrodrúžo si zdokumentujem. ♥️

Ešte raz ďakujem.

Video poskladané od Viktória Hodvan, Michael Pekárek a Karin Miháľová.

Fotil skvelý Pavol Bartoněk.