o mne

Milujem zachytávať lásku.
Každá je jedinečná a nádherná. Neštylizujem, iba zachytávam čo vidím. Najradšej prirodzene vyjadrenú emóciu. Puto medzi ľuďmi. Jedinečný moment, ktorý sa ťažko zopakuje. Hru farieb a svetla. Malé odtiene úsmevov, dotykov, radosti. Skutočnú lásku. Tvorím fotky aj videá, lebo každé z nich má svoje osobité čaro a sprostredkovanie emócie. Snažím sa tvoriť umelecké dielo, ktoré si budete chcieť pozerať stále dokola a vždy vám vyčarí úsmev na tvári.
Najviac obdivujem analógovú fotografiu. Je to moje hobby a radosť. Zachytiť okamih jednou fotkou a nevedieť dopredu, či bude dobrá. Čakať na tú správnu chvíľu. Milujem ten pocit.

Toľko asi v skratke o mne. Žijem v Bratislave ale cestujem kade tade a som otvorená všetkým novým možnostiam. Najradšej som, keď sa môžem posúvať ďalej a napredovať v mojej práci. Fotografiu som neštudovala, učila som sa na vlastných chybách a skúsenostiach. Najväčšiu školu som mala, keď som fotila pre svadobný magazín TWDT magazine. Ešte stále sa veľa učím, no mám pocit, že som už našla môj fotografický smer aj štýl.

Viac o mne som napísala v blogu Ahoj svet!

LIGHTROOM
95%
PHOTOSHOP
85%
PREMIERE
90%

Moje znalosti

Fotografie triedim a upravujem v Lightroome, pokročilú retuš robím v Photoshope. Počas rokov práce mám svoje zaužívané procesy, ktoré pravidelne používam. Videá spracovávam v Adobe Premieri, ktorý mi veľmi vyhovuje. Základné znalosti mám aj v grafických programoch – Illustrator a InDesigne. 

Zaujímavosti

05/2019

Výstava Živé Zmysly