o mne

Katka.

Milujem zachytávať lásku.
Každá je jedinečná a nádherná. Neštylizujem, iba zachytávam čo vidím. Najradšej prirodzene vyjadrenú emóciu. Puto medzi ľuďmi. Jedinečný moment, ktorý sa ťažko zopakuje. Hru farieb a svetla. Malé odtiene úsmevov, dotykov, radosti. Skutočnú lásku. Tvorím fotky aj videá, lebo každé z nich má svoje osobité čaro a sprostredkovanie emócie. Snažím sa tvoriť umelecké dielo, ktoré si budete chcieť pozerať stále dokola a vždy vám vyčarí úsmev na tvári.
Najviac obdivujem analógovú fotografiu. Je to moje hobby a radosť. Zachytiť okamih jednou fotkou a nevedieť dopredu, či bude dobrá. Čakať na tú správnu chvíľu. Milujem ten pocit.

Toľko asi v skratke o mne. Žijem v Bratislave ale cestujem kade tade a som otvorená všetkým novým možnostiam. Najradšej som, keď sa môžem posúvať ďalej a napredovať v mojej práci. Fotografiu som neštudovala, učila som sa na vlastných chybách a skúsenostiach. Najväčšiu školu som mala, keď som fotila pre svadobný magazín TWDT magazine. Ešte stále sa veľa učím, no mám pocit, že som už našla môj fotografický smer aj štýl.

Viki.

Moja pravá ruka. Kritik, poradca, priateľka, kolegyňa.

Odpovedá na vaše správy, pomáha mi s administratívou tak, aby som všetko stíhala a mohla sa naplno venovať tej kreatívnej činnosti.
Je vyštudovaná herečka a pri väčších projektoch zabezpečuje produkciu, réžiu alebo aj herecké výkony.

Spolu sme pred nejakým časom vytvorili projekt "and now deeper", v ktorom prinášame v podobe krátkych videí alebo podcastov morálne hodnoty.

Zaujímavosti

05/2019

Výstava Živé Zmysly