o mne

Milujem zachytávať lásku.
Každá je jedinečná a nádherná. Neštylizujem, iba zachytávam čo vidím. Najradšej prirodzene vyjadrenú emóciu. Puto medzi ľuďmi. Jedinečný moment, ktorý sa ťažko zopakuje. Hru farieb a svetla. Malé odtiene úsmevov, dotykov, radosti. Skutočnú lásku. Tvorím fotky aj videá, lebo každé z nich má svoje osobité čaro a sprostredkovanie emócie. Snažím sa tvoriť umelecké dielo, ktoré si budete chcieť pozerať stále dokola a vždy vám vyčarí úsmev na tvári.
Najviac obdivujem analógovú fotografiu. Je to moje hobby a radosť. Zachytiť okamih jednou fotkou a nevedieť dopredu, či bude dobrá. Čakať na tú správnu chvíľu. Milujem ten pocit.

Toľko asi v skratke o mne. Žijem v Bratislave ale cestujem kade tade a som otvorená všetkým novým možnostiam. Najradšej som, keď sa môžem posúvať ďalej a napredovať v mojej práci. Fotografiu som neštudovala, učila som sa na vlastných chybách a skúsenostiach. Najväčšiu školu som mala, keď som fotila pre svadobný magazín TWDT magazine. Ešte stále sa veľa učím, no mám pocit, že som už našla môj fotografický smer aj štýl.

Celý môj profesný príbeh som napísala v blogu Ahoj svet!

LIGHTROOM
95%
PHOTOSHOP
85%
PREMIERE
90%

Moje znalosti

Fotografie triedim a upravujem v Lightroome, pokročilú retuš robím v Photoshope. Počas rokov práce mám svoje zaužívané procesy, ktoré pravidelne používam. Videá spracovávam v Adobe Premieri, ktorý mi veľmi vyhovuje. Základné znalosti mám aj v grafických programoch – Illustrator a InDesigne. 

Zaujímavosti

05/2019

Výstava Živé Zmysly